איך הפנג שואי מתבטא בחדר שינה לילדים?

פנג שווי בחדר תינוק

פנג שואי גם בחדר תינוק

לאחר שאירופה השתלטה על העולם במאות ה-16 עד ה-19 היא הנחילה תפיסה לפיה העולם המערבי הוא הרבה יותר מתקדם מאשר המזרח ולמעשה ניתן לומר כי היא הנחילה תפיסה

חברתית ותרבותית לפיה כל האמת נמצאת במערב. אך האמת היא שונה לחלוטין ואתם צריכים לזכור כי במשך שנים (וגם בשנים האחרונות) סין הייתה מעצמה לא פחות גדולה מאשר כל מדינה

אירופאית ורוב ההמצאות הגדולות הגיעו ממדינה זו ודי אם נזכיר את אבק השריפה. על כן גם כיום אנחנו יכולים ללמוד המון מהתרבות העתיקה הזאת וללמוד המון ממנה.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אחת הגישות אשר הכי יכולות ללמד אותנו היא הגישה של פנג שואי גם בעיצוב פנים. השאלה איך הפנג שואי מתבטא בחדר שינה לילדים ובחדר שינה לתינוק?

היא שאנו יכולים לעצב את חדר השינה על פי שיטה זו ולהפוך את חדר השינה להרבה יותר מזמין ונעים הן לנו והן לילדים שלנו.

על מה חשוב להקפיד כאשר אנחנו קונים חדר שינה לילדים?

פנג שווי

אך לפני שאנו באים למצוא תשובה לשאלה איך הפנג שואי מתבטא בחדר שינה לילדים? אנחנו חייבים לחשוב על דברים נוספים ובראש ובראשונה עלינו להבטיח כי חדר השינה יהיה בטוח לילדים.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איך חדר הילדים יהיה והאם הוא יהיה בטוח לשימוש.

עלינו להבטיח כי כל הרהיטים בחדר השינה מן המיטה ועד הארון יהיו בטוחים לשימוש ויהיו אך ורק מחומרים ידידותיים לילדים.

עליכם לזכור כי הילדים שלכם הולכים לבלות שעות ארוכות בחדר השינה ועל כן זהו משהו שאסור לכם להתפשר עליו.

איך נבטיח כי הרהיטים בחדר מיוצרים על ידי תו תקן מתאים?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי נקנה רהיטים טובים אשר מיוצרים על פי התקנים המחמירים ביותר כאשר זה נוגע לילדים? כיצד לא נתפשר על הנושא הזה?

אם כן אתם צריכים להבין כי עליכם לשים לב טוב טוב היכן אתם קונים את המוצרים.

ככל שתקנו את המוצרים בחנות יותר טובה לדוגמא בפוקס דיזיין, כך תוכלו להיות בטוחים כי היא תענה על הצרכים שלכם בצורה יותר מושלמת וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

על כן אל תתפשרו על נושא זה אם אתם רוצים לפעול בצורה החכמה והטובה ביותר שיש וזהו משהו שכל הורה חייב לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק בכל החלטה והחלטה שלו.

ראו עוד אודות: פנג שואי סלון | פנג שואי חדר שינה