foksdesigne

עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים בסגנון סקנדינבי או נורדי יש לומר, פופולריים מאוד בשנים האחרונות, משום שהם מתחברים לגל הטבע הירוק בעולם, בהיותם מכילים חומרים טבעיים, אורגניים וממוחזרים, פריטים מעץ וכן צמחים.

הסגנון הטבעי בא לידי ביטוי גם בהדפסים על טקסטיל כמו כריות, ריפוד, וילונות ועוד תוך שימוש במוטיבים טבעיים. היסודות של הסגנון הזה מבוססים על פונקציונאליות ואסתטיקה, כאשר דווקא חדרי ילדים יכולים להיות תוצאה מרשימה מאוד של פשטות מצד אחד ומרחב נעים עמוס בבלגן ובצעצועים.

כעיקרון חדרי ילדים צריכים להיות מרווחים ולא דחוסים כמו מחסן. הם חייבים לספק מרחב ואוויר לילדים ולתת להם תחושה של חופש. לכן הסגנון הסקנדינבי מאוד מתאים לזה, משום שהוא נמנה על הסגנונות המינימליסטיים.

עיצוב חדר ילדים פוקס דיזיין

עיצוב חדרי ילדים עם הרבה דמיון ומשחק

חדרי ילדים צריכים להזכיר להם את עצמם, ולהיות בעלי תכנים עיצוביים מעולמם של הילדים הן בצורה, והן בצבע. עיצוב חדרי ילדים חייבים להיות בעלי עיצוב רך, עם פריטים וריהוט שיש בו משחק ודמיון. אפשר להציג על הקירות תמונות ילדותיות, הדפסים של אמירות מצחיקות. הילדים למדים דברים אגב כך.

מומלץ כי בסגנון הסקנדינבי קירות חדרי הילדים יהיו לבנים או מבטון, שהוא עוד חומר מוכר ומאפיין לסגנון הזה. אם תרצו בכל זאת קצת צבע, תוכלו לעשות זאת על קיר אחד, או בצבע, מדבקות, טפטים ועוד. הגוונים צריכים להיות נעימים, רכים, פסטלים. יש גם הנוהגים לצבוע רק חצי קיר ולהתקין קרניז. גם הרהיטים אגב צריכים להיות בצבעים בהירים וניטרליים, כדי שיהיה רקע נקי עבור הפריטים.

המשחק בין שחור ולבן, הוא משחק נכון בתכנון ועיצוב חדרי ילדים. יש בזה משהו מאוד מונוכרומטי וניגודי, וזה יפה ומעניין בעיקר אם הולכים על זה גם בצבעים של החדר וגם בפריטים שבו. שחור ולבן, לבן ושחור במחזוריות מעניינת. זה יכול להיות הדפס של וילון עם דוגמה גיאומטרית בשחור ולבן, או כריות עם פרחים בשחור ולבן. שטיח עם נקודות בשחור ולבן.

ההתכתבות תהיה ברמת הצבעים הנבחרת, תוך יצירת עיצוב חדרי ילדים עם ערבוב של הדפסים שונים. תוכלו בכל זאת להכניס צבע אחד בולט ושונה כמו למשל אדום, או צהוב או ירוק בכורסה, שטיח, וילון או טפט משעשע על הקיר. צעצועים הם יופי של אמצעי להכניס קצת צבע לחדר הזה.

עיצוב חדרי ילדים בשחור לבן

עיצוב חדרי ילדים פוקס דיזיין

עיצוב חדרי ילדות לנסיכות בלבד

עיצוב חדרי ילדים פוקס דיזיין

רק בעשורים האחרונים התחילו לקרוא לילד בשמו, או יותר נכון לנסיכה של דיסני בשמה וזו יכולה להיות כל ילדה שיש לה חדר של נסיכות. מסתבר שזה החדר הכי פופולארי לא רק בארץ, אלא בכל העולם. כל הילדות חולמות להיות נסיכות ועל עיצוב חדרים בהתאם, כל הנסיכות זקוקות לחדר כזה כדי שיוכלו להמשיך לחלום.

חדר נסיכות הוא חדר שהעיצוב שלו רך ונשפך. זה יכול להיות וילונות תחרה לבנים, או ורודים. מיטה עם גב כמו של נסיכה אמתית. קונסולה עם פיתוחים בצבע לבן ומראות, כיאה לנסיכות שאוהבות להביט במראה. שטיח בהיר, וגם המצעים יהיו בצבעים של ורוד, ולבן.

עיצוב חדרי ילדים - ללימודים ולמשחק

ילדים עושים כמה שימושים בחדרי הילדים. הם לומדים בהם, משחקים, מארחים חברים ועוד. בחירה של רהיטים ועיצוב החדר, צריך להיעשות בהתאמה לאורח החיים של הילד הזה.
אם יש לו הרבה גאדג'טים, אז צריך שידה שתאחסן את זה, אם הוא חובב כדורגל, אז אפשר לעצב לו חדר תחת הנושא הזה.
זהו בעצם הדבר שהכי מאפיין חדרי ילדים. אין סתם חדר, הם תמיד מעוצבים תחת נושא מסוים.

חברת Foks Design תעזור לכם בעיצוב חדר הילדים שלכם, מלאו את הטופס בסוף העמוד.

עיצוב חדרי ילדים – קווים מנחים

הורים רבים מתלבטים במה להתמקד בבואם לעצב את החדרים של הילדים שלהם. האם להמשיך את הסגנון העיצובי שבו נעשה שימוש ביתר הבית גם בחדר הילדים? האם לבחור הכל לבד, או דווקא לאפשר לילדים לקחת חלק בתהליך? איך להתנהל מבחינה כלכלית, כאשר רוכשים פריטים שעם השנים יהיו קטנים מדי עבור הדייר? אין ספק שהסוגיה של עיצוב חדרי ילדים מעלה שאלות שאינן עולות כשמדובר בעיצוב של חללים למבוגרים, וצריך לתת עליהן את הדעת. לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב בקלות את החדרים של הילדים שלכם, ולהפוך אותם למקומות שנעים להיות בהם.

לא מתפשרים על איכות

דבר אחד שאסור להתפשר עליו כשזה מגיע לחדרי ילדים הוא הנושא של איכות ובטיחות, כאשר פעמים רבות הופכת האיכות למילה נרדפת לבטיחות. פריטים איכותיים הם כאלה שניתן להמשיך להשתמש בהם לאורך תקופה ארוכה, המראה הטוב שלהם נשמר והם לא מאבדים מהפונקציונליות שלהם. כאשר מדובר בחדרים של ילדים, אשר לא תמיד יודעים להפעיל שיקול דעת ולדעת מתי פריט מסוים הוא במצב טוב וניתן להשתמש בו, חשוב לרכוש פריטים איכותיים שאתם יכולים להיות בטוחים שלא יישברו או ייהרסו ובכך יוכלו להוות סכנה עבור הילדים. בנוסף, חשוב לוודא מראש שהפריטים שאתם רוכשים לחדרי הילדים עומדים בתקנים בטיחותיים שונים. כיום, ניתן למצוא פריטים איכותיים במיוחד במחירים הוגנים מאוד, שכן הביקוש הרב מוביל לייצור מגוון רחב של פריטים באין ספור סגנונות וטווחי מחירים, ובכך מתאפשר לכולם לרכוש פריטים בטיחותיים באיכות גבוהה.

עיצוב חדרי ילדים שילדים אוהבים

טיפ נוסף שמומלץ להקפיד עליו כשמדובר בעיצוב של חדרי ילדים הוא להימנע מיצירת עומס יתר בחדרים. עיצוב עמוס מדי, משחקים רבים מדי וכדומה עלולים ליצור אצל הילד תחושה של עומס קוגניטיבי, בעוד שסגנון הרמוני ופשוט יספק לילד גירויים במידה שמספיקה עבורו. טיפ אחרון בנושא של עיצוב חדרי ילדים הוא לאפשר לילד להיות חלק מהתהליך ולבחור חלק מהפריטים שיהיו בחדר שלו. לפני שתמצאו את עצמכם עם חדר ילדים שמכיל מיטה בצורת חללית ושטיח זוהר בחושך, כדאי להגביל באופן מסוים את הבחירה של הילדים, לדוגמה על ידי הצגת מספר אפשרויות שמתוכן יוכלו לבחור את המועדפת עליהם. באופן הזה, גדלים גם הסיכויים שהילדים יכבדו יותר את הפריטים שנמצאים בחדר שלהם וייהנו יותר מהשהייה בחדרם. בעיקר, תוכלו לנצל את ההזדמנות להקנות לילדים תחושה של ערך ושותפות, להראות להם שאתם שומעים אותם ואת רצונותיהם ומכבדים את הדעה שלהם.עיצוב חדרי ילדים foksdesigne

מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם: