foksdesigne

עיצוב פנים מודרני

יש כאלה שזה אולי יישמע להם מוזר, אבל תרבות עיצוב הפנים, כמו גם האופנה, סביבת החיים שלנו והטרנדים של עיצוב פנים מודרני ב-2019, משקפים את מצבנו החברתי, את התרבות בעולם. הכמיהה שלנו להגשים את עצמנו בעולם דיגיטלי. טיפוח החלומות שלנו והשקט שאנו זקוקים לו כשאנו שבים הביתה.
כאשר קושרים את כל הקשרים, של תרבות, עולם, טכנולוגיה וחלומות, נוצר טרנד. הוא בדרך כלל לא נוצר יש מאין, הוא משרת צורך אנושי למרות שהוא טרנד של עיצוב הבית, אבל מי חי בבתים אם לא אנשים?
האפיונים של הטרנדים לשנה זו, מספקים את הרצונות האנושיים שלנו. מצד אחד עיצוב פנים מודרני, מצד שני מבט נוסטלגי על מה שהיה. הם לא מנותקים, הם שזורים זה בזה ובאים לידי ביטוי יחד.

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני טבעי

ההסתגרות מול המחשב, הלפטופ, הרשתות החברתיות והעולם הדיגיטלי, גרמו לאנשים להסתגר בתוך פינות. התקשורת לא אישית, לא קרובה, דיגיטלית, נשענת על פוסטים וחשבון באינסטגרם. אנחנו מתגעגעים למגע אנושי, לשיח שהוא לא מאחורי המקלדת ולדברים הכי הפוכים מטכנולוגיה מתקדמת- לטבע וקצת שקט..

משום כך אחד הטרנדים הכי חזקים בעיצוב הבית ב-2019 יהיה שימוש נרחב בחומרים טבעיים כמו שיש , עץ, בטון ואבנים. בעיקר לא מעובדים, עם טקסטורה טבעית, שגם אם אתם יושבים כל היום מול המחשב, תרגישו קצת טבע לידכם. כדי אומנות בעבודת יד, משהו שמרגיש אישי, אנושי, שעוטף את הבית ומחמם את האווירה בחיבור לטבע.
כל החומרים הטבעיים הולכים להיכנס, והם נוסטלגיים. חומרי גלם כמו בטון לבן וחצץ שאפיינו תקופה תמה ופשוטה כמו פעם בקום המדינה, חוזרים ובגדול.

ידוע הוא כי מה שמאפיין עיצוב פנים מודרני לפי הספר, הם חללים נקיים, קווים ישרים, ניגודים, והעיצוב הזה מזמן כבר מולך בהרבה בתים. מצד אחד הוא מינימלי, עוסק בחומרים ובטרנדים הכי חדשים. מביא עיצוב פנים שהוא גם טכנולוגי וקל לתחזק אותו, אבל מצד שני הוא יכול להיות קר כמו קרח וכאשר מדובר בבית, זה לא יתרון.

במשך שנים, מנסים אדריכלים ומעצבי פנים "לעגל את הפינות" של העיצוב הזה ולכופף את הקשיחות שלו, ולא תמיד זה מצליח. השנה זה אולי הולך לקרות. לבתים ייכנסו רהיטים מעוגלים כמו שהיו מודרניים בשנות הוינטאג' העליזות והצבעוניות. יחד עם כורסאות, ספות מרופדים בקטיפה. ייכנס גם- שולחן קפה במראה וינטאג' ושטיח אובלי. החוקים נשברים, גם הקווים הישרים מתעגלים קצת ומוסיפים רוך. ואם לא מספיק לעגל אותם בסלון, גם מיטה זוגית עגולה הופכת להיות המילה האחרונה בתחום עיצוב חדרי השינה.

עיצוב פנים מודרני עם טיפת חום

עיצוב פנים מודרני פוקס דיזיין

עיצוב פנים מודרני לפי פנטון העולמית

עיצוב פנים מודרני, חייב להיות הכי מתקדם והכי עדכני. גם השנה הוא יעשה שימוש בצבעים עליהם הכריזה חברת הצבעים האמריקאית פנטון כצבעים של 2019. מדי שנה יש לומר מתכנסים כל המי ומי של מומחים, אומנים ומכתיבי טרנדים, וממתינים בשקיקה להכרזה של חברת פנטון על הצבעים המודרניים של השנה.
הם יהיו חלק מהאופנה, מחומרי גלם של בנייה, מצבעי קירות, מצבעי דפוס וגם מהצבעים שייכנסו לבתים.

הגעגועים לטיפת חום ואנושיות, נוכח הקור של העולם הדיגיטלי, עידן ההישגים וההייטק מביאים את הצבע "הקורל החי" לקדמת החיים. הוא מסמל את התקופה, מצטרף לירוק שכבר עמוק בפלטת הצבעים של חיינו ומוסיף שמחה לחיינו. זהו צבע כפי שמגדירה אותו חברת פנטון "אלמוג חי בחום, אך אבל מתון, מספק נחמה ונוחות בסביבה משתנה של מדיה וטכנולוגיה דיגיטלית". מס' 16-1546, אם אתם רוצים להזמין אותו מהקטלוג של פנטון העולמית.

עשוי לעניין אותך: עיצוב פנים סלון | רעיונות לעיצוב הבית

עיצוב פנים מודרני foksdesigne.com

מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם: