כללי

רעיונות לעיצוב הבית בסגנון בוהו שיק

עיצוב מודרני רטרו

אחד הטרנדים הכי פופולאריים היום בתחום עיצוב הבית, ואף בתחומים אחרים, הוא הבוהו שיק. חלל שמעוצב בהשראת הסגנון נראה כמו מרחב חופשי ויצירתי, שנותן ביטוי משמעותי לאופי ולטעם האישי של בעליו. במאפיין זה נעוצה הייחודיות של הסגנון – קשה להגדיר אותו, משום שבתי בוהו שיק שונים, שגרים בהם אנשים אחרים, עשויים גם להיראות אחרת. בתי בוהו שיק אמורים ליצור אווירה אינטימית ומכילה, ולהיות מאובזרים במגוון פריטים ייחודיים שיקרים לליבם של הדיירים. יחד עם זאת, ניתן בכל זאת לשים את האצבע על כמה מאפיינים שיוצרים מראה בוהו שיקי ועשויים לסייע למי שמעוניין בעיצוב ביתו בסגנון זה להגשים את חלומו.

רעיונות לעיצוב הבית – בדים, בדים, בדים

הדבר הראשון שאסור לוותר עליו בכל בית שמעוצב בסגנון בוהו שיק הוא הבדים. מוצרי טקסטיל בבית יוצרים אווירה חמה, רכה ונעימה, שמשתלבת היטב עם הסגנון. אבזרו את הבית באמצעות וילונות, מצעים יפים ואיכותיים, כיסוי מיטה, שטיחים, כריות ועוד. אתם יכולים להוסיף גדילים ופונפונים כדי להוסיף עניין, או אפילו להשקיע בפריטי טקסטיל לתלייה על הקיר כמו יצירות מקרמה מיוחדות. אלמנט נוסף שיכול לתרום לעיצוב הבית שלכם הוא יצירת שכבות, לדוגמה על ידי כיסוי המיטה בכיסוי דקורטיבי וזריקת שמיכה יפה מעליו, כדי ליצור מראה אפילו עשיר יותר. גיוון הבדים המעטרים את הבית באמצעות בחירת צבעים שונים, טקסטורות והדפסים מיוחדים, יתרום גם הוא למראה הרצוי ויאפשר לכם לבטא את האופי האישי שלכם.

להכניס אלמנטים טבעיים

אם אתם מחפשים עוד רעיונות לעיצוב הבית בסגנון בוהו שיק, אין ספק שכדאי לשים לב לחומרי הגלם שאתם בוחרים. בתים בסגנון בוהו שיק לעתים קרובות משלימים את המראה על ידי שימוש בחומרים מעולם הטבע, שמשרים אווירה של שלווה וחופש. כדאי להשתמש ברהיטים ובפריטים דקורטיביים העשויים עץ, על מנת שיעניקו לביתכם מראה טבעי וגולמי. הטיפ האחרון שבטוח יכניס את הבית שלכם לאווירה הנכונה הוא כמובן צמחייה. אל תוותרו על עציצים, רצוי עם מתלי מקרמה, שיוסיפו גוונים טבעיים ויעשו לכם חשק להיות יצירתיים.

ראו גם: משחקי עיצוב בתים | עיצוב חדרים | פנג שואי סלון | עיצוב פנים מודרני

חזרה לדף הבית