עיצוב פנים

רעיונות לעיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים foksdesigne

מהו הדבר הראשון שאתם רואים כשאתם נכנסים לבתים רבים בישראל? אתם רואים את עיצוב הפנים. העיצוב משדר אווירה, והעיצוב משקף את אופיו של הבית ושל בני הבית. הסלון המקבל את פניכם, יהיה בדרך כלל תמיד מסודר וערוך לאירוח.

לעומת הסלון והמטבח, בחדרי הילדים בדרך כלל האווירה קצת אחרת. ברוב חדרי הילדים הסדר המופתי הוא לא המייצג העיקרי, כלומר חדרי הילדים מעצם טיבם, נוטים להיות יותר עמוסים ולעתים גם מבולגנים. 

חדרי ילדים משמשים לילדים גם כחצר משחקים וגם כמקום לימוד להכנת שיעורי הבית, ואין זה פלא כי בדרך כלל ניתן למצוא בחדרי הילדים, משחק או צעצוע שנשאר על הרצפה, בגד על המיטה ותיק או ספרי לימוד על הכיסא או השולחן. היום ניתן בקלות וביעילות לעצב את חדרי הילדים בצורה פרקטית ונכונה כך שיהיו פונקציונאליים עבור הילדים וגם ייראו מסודרים מזמינים ונעימים.

עיצוב חדרי ילדים אישי ומיוחד

עיצוב חדרי ילדים בסגנון אישי המתאים לכם וגם להם ולאופיים, באופן שירגש אותם מחדש בכל פעם בו הם נכנסים לחדר, יכול לתת להם מוטיבציה גבוהה לשמור עליו מעוצב ומסודר גם בגמר המשחקים או הכנת השיעורים. גם עיצוב חדר ילדים קטן, המשדר אסתטיקה וניקיון, יהיה חדר שכייף להזמין אליו חברים מאחר והוא ינעים את השהייה בו. 

אלמנט חשוב שכדאי להקדיש לו תשומת לב בעת עיצוב חדרי ילדים קטנים, הוא עיצוב קירות חדרי ילדים, מאחר ואלה הם משטחים גדולים שצבעם הכללי, משפיע מאוד על האווירה הכללית בחדר. חשוב להתחשב בגילאי הילדים, במספר הילדים, ומומלץ כמובן לעצב את חדר הילדים מחדש ככל שהילדים גדלים וצרכיהם משתנים.

ראו גם: פנג שואי חדר שינה | עיצוב פנים מודרני

אילו עיצובים מודרניים וטרנדיים היום לחדרי ילדים?

בבואכם לעצב את חדר הילדים, תוכלו לבחור להיעזר במעצב פנים, או להתרשם ולהתעדכן באתר האינטרנט של חברה המתמחה בעיצוב בתים וחדרי ילדים. בין הטרנדים החמים בעיצוב היום ניתן למנות את הבאים:

עיצוב בשחור לבן – מתאים לילדים קטנים עד גיל בית ספר, השילוב של שחור ולבן הוא  הצבעים בהם מבחין היטב התינוק לראשונה, והוא מתאים גם לגיל הגן ועד גיל בית הספר .השילוב המונוכרומאטי של שחור ולבן המנוגדים מאפשר להבחין בכל פריט בנפרד ולמצוא מה שמחפשים, גם כאשר החדר לא מסודר למשעי. ניתן לדוגמא לעצב שטיח עם הדפס צורות גיאומטריות בשחור ולבן ולשלב בשאר הפריטים בחדר מחזוריות של שחור לבן גם בוילונות ובכריות שעל הספה, בארון המשחקים וגם במצעים. אפשר לצבוע את הקירות בלבן ולהוסיף איורים מודפסים עדינים בשחור כגון נקודות או פרחים. ואף לשלב רהיטי עץ אורן, שמשתלבים בצורה הרמונית בחדר. 

עיצוב חדרי נסיכות ורדרד – לאחרונה ניתן לראות את הצבע הורוד משתלט ביופיו על חדרי הילדות בגווניו הרבים ומאפשר להן להרגיש נסיכות אמיתיות בכל פעם שהן נכנסות לארמון הפרטי שלהן. ניתן לעצב חדר נסיכה מקסים על ידי שילוב של גווני ורוד ולבן ולעצב מיטה עם כילה שקופה ורדרדה, ארונית מגרות בצבע שמנת, קירות בורוד בהיר ורך וגם שטיח פרווה ורדרד או לבן, שיהפכו את החדר לחלום נעים ומזמין עבור כל ילדה.

עיצוב חדרי ילדים בסגנון סקנדינבי – הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד כאשר השימוש הבולט בעיצוב זה הוא בחמרים טבעיים או ממוחזרים ואורגניים. שילוב של רהיטי עץ, של גווני ירוק בצמחייה וגם שטיחים ווילונות מחמרים טבעיים. סידור חדר ילדים בשילוב של אסתטיקה ופונקציונאליות, ללא עומס יתר, מספקים לילדים את מרחב המחייה והחופש להם הוא זקוקים.

חזרה אל – http://foksdesigne.com