מידע מקצועי

5 טיפים לעיצוב חדר הילדים

עיצוב בשיטת הפנג שואי

אין דבר יותר קשה בחיים מאשר לחנך ילדים, כל הורה נתקל באלף ואחד וקשיים כאשר אנחנו צריכים לזכור כי יש קושי אדיר לחזור הביתה להקדיש תשומת לב מלאה לילדים אחרי יום עבודה של עשר, אחת עשרה ושתיים עשרה שעות. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי לילדים יהיה מקום בטוח לשחק בו ומקום בטוח לישון בו.

אם הילד לא ירגיש טוב בבית שלו ובחדר הפרטי שלו ואם לא תהיה לו פינה קטנה משלו אזי הוא יהיה עצוב ולא ימצא את עצמו בעולם.

לכן הבאנו לכם 5 טיפים לעיצוב חדר הילדים אשר יאפשרו לכם להבטיח כי החדר של הילדים שלכם הוא היפה ביותר והמרשים ביותר שיש.

1 שמרו על בטיחות

הדבר הראשון שאנו צריכים לקחת בחשבון בכל רשימה של 5 טיפים לעיצוב חדר הילדים זה את נושא הבטיחות. עליכם להבטיח כי אין תקעי חשמל בקיר וגם להבטיח כי כל הארונות מחוברים לקיר ואלו הן רק שתי דוגמאות עד כמה נושא הבטיחות הוא קריטי. חשוב לא פחות לשמור על אטימות בפני מזהמים מבחוץ על ידי ,תריסים שגם הם יכולים להיות מעוצבים. אם התריס שלכם שבור או מקולקל, כדאי להזמין בהקדם טכנאי מומחה לתיקון תריסים שיסדר אותם. על הבטיחות של הילדים לא חוסכים.

2 זכרו כי הילד גדל כל הזמן

כאשר אנחנו מדברים על חדר ילדים אנחנו צריכים לזכור כי להבדיל ממבוגרים ילד גדל כל הזמן וזה אומר כי אנו צריכים להתאים את עיצוב החדר לגיל שלו. אין מה להשוות בין ילד בן שש עשרה ובין ילד בן שש מבחינת העיצוב ועל כך אתם צריכים לחשוב.

3 זכרו כי בחדר יש מקום גם לפינת משחקים

עליכם להבין כי להבדיל מחדר ההורים חדר הילדים הוא לא רק בשביל שינה אלא גם בשביל משחקים וזה אומר כי אנחנו צריכים להבטיח כי בחדר יהיה מקום גם לשינה וזהו משהו שאנו לא יכולים להתפשר עליו.

4 אל תעצבו את חדר הילדים כמו חדר השינה של ההורים

לא רק פינת המשחק היא שונה בין חדר הילדים ובין חדר ההורים וזה אומר כי אי אפשר לעשות קופי פייסט לעיצוב חדר שינה הורים ולהביאו אל חדר הילדים אנחנו צריכים להבין את ההבדלים ולקחת אותם בחשבון.

5 תנו לילד לקבוע דבר אחד לפחות בחדר הילדים

בכדי לפתח את העצמאות של הילד כדאי לכם לתת לו לקבוע החלטה אחת בנוגע לחדר. ברגע שתעשו זאת תוכלו להבטיח כי הילד יהיה מרוצה מן החדר שלו והוא ירגיש כי העיצוב של החדר שלו נקבע גם על ידו.

למידע נוסף בנושא עיצוב חדרי ילדיםעיצוב פנים מודרני | פנג שואי כללים >>

חזרה אל דף הבית